چرا کپی پروتکشن اینترنشنال

 1. کپی پروتکشن اینترنشنال یک شرکت دانش بنیان است که اعضای آن را نخبگان دانشگاه تشکیل داده‌اند.
 2. کپی پروتکشن اینترنشنال فقط بر روی قفل های سخت افزاری و نرم افزاری تمرکز نموده است تا با ارائه ی با کیفیت ترین خدمات، رضایت مشتریان را جلب کند.
 3. کپی پروتکشن اینترنشنال تولید کننده محصولات منحصر به فردی است که متناسب با نیاز مشتریان می باشد.
 4. کپی پروتکشن اینترنشنال یک محصول آزمایش شده و قابل اعتماد به شما تحویل می دهد.
 5. کپی پروتکشن اینترنشنال محصولات خود را برای پاسخ گویی به نیاز های متنوع مشتریان تولید و به روز رسانی می کند، کاری که هیچ یک از شرکت ها آن را انجام نمی دهند.
 6. محصولات امنیتی این شرکت توسط پیچیده‌ترین لایه‌های امنیتی و رمزنگاری، حفاظت می‌شوند و پیوسته در حال به‌روزرسانی می‌باشند.
 7. کپی پروتکشن اینترنشنال از 2 عدد سروراختصاصی، جهت حفظ امنیت بیشتر اطلاعات مشتریان خود، بهره می‌برد.
 8. محصولات این شرکت دارای پشتیبانی منحصر به فرد هستند. به عنوان مثال: پشتیبانی قدم به قدم برای مشتریان نهایی که آن-ها را از اولین قدم تا آخرین قدم هدایت نموده و پیوسته در حال به روز رسانی می باشد، و همچنین کاتالوگ و فیلم های آموزشی، راهنمای موردی و چهار روش ارتباطی با کارشناسان پشتیبانی، از جمله تلفنی، آنلاین، ریموت و حضوری.
 9. واحد پشتیبانی کپی پروتکشن اینترنشنال، حتی به ارائه پشتیبانی شخصی که بسیار زمان بر است، می پردازد. مثل ارائه ی یک راهنمایی خاص و یا حل یک مشکل برای کاربر نهایی.
 10. سیستم امنیت داخلی این شرکت به نحوی طراحی شده است که کارمندان به هیچ‌ وجه نمی‌توانند اطلاعات و اسناد مشتریان را از شرکت خارج نمایند.
 11. ما با مشتریان خود به عنوان کسانی برخورد می کنیم که همه چیز ما هستند.
 12. محصولات امنیتی این شرکت، در داخل و خارج از ایران، توسط بیش از 300,000 کاربر نهایی در 5 محصول استفاده شده که هر کدام از این محصولات در ویرایش سوم تا پنجم انتشار خود قرار دارند.
 13. امکاناتی که به مشتریان این شرکت ارائه می‌شود، همواره در حال رفع نقص و توسعه است.
 14. ما قیمت هایمان را تا جایی که به کیفیت خدمات لطمه وارد ننماید، پایین نگاه می داریم و حداقل 20% از رقبای معتبر دیگر ارزان تر هستیم.
 15. کپی پروتکشن اینترنشنال ضمن استقبال از شرکت ها و سفارشات کوچک، هیچ گونه تغییر قیمتی بر اساس آن که شما چه کسی هستید ندارد.
 16. کپی پروتکشن اینترنشنال در صورت بروز هرگونه مشکل حقوقی و یا حوادث قهریه، همواره اسناد دیجیتال مشتریان رامحرمانه تلقی نموده و از افشای آن به هر شکل ممانعت می‌نماید.
 17. این شرکت برای اولین بار در ایران، در حال رایزنی با چند شرکت بیمه گزار است تا بتواند محصولات امنیتی خود را، بیمه کند.

ارتباطات

logo