سیاست حفظ حریم خصوصی

  1. اطلاعات : شرکت کپی پروتکشن اینترنشنال به دلیل ماهیت امنیتی خود می بایست حتما مخاطبین خود را احراز هویت نماید پس در هنگام استفاده از وب سایت مثلا در بخش "درخواست مشاوره"ممکن است از شما خواسته شود تا برخی اطلاعات مانند نام واقعی آدرس و تلفن و ... را وارد کنید. اطلاعات خواسته شده فقط برای مقاصد ذکر شده در هنگام درخواست برای وارد کردن آن اطلاعات و بر طبق این سیاست حفظ حریم خصوصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
  2. ارائه اطلاعات به طرف های ثالث : ما بدون موافقت شما اطلاعات ارائه شده توسط شما را به طرف های ثالث غیر وابسته به خود فروخته و یا انتقال نخواهیم داد. در صورت امکان، شما از این فرصت برخوردار خواهید بود تا "تمایل خود" به دریافت اطلاعات تبلیغی و یا بازاریابی درباره سایر محصولات، خدمات و عرضه های ویژه ارائه شده توسط ما و یا هر گونه طرف ثالث دیگر را مشخص کنید.
  3. تجزیه و تحلیل رفتار کاربران : ما حق تجزیه و تحلیل های آماری رفتار و خصوصیات کاربران به منظور اندازه گیری میزان علاقه و استفاده آنها از بخش های مختلف وب سایت را برای خود محفوظ می دانیم و فقط اطلاعات کلی جمع آوری شده از این تجزیه و تحلیل ها را به طرف های ثالث ارائه می دهیم و مسئولیتی در قبال هر گونه اعمال و یا سیاست های طرف ثالث که تقاضای دریافت اطلاعات شخصی را می کند نداریم و شما باید سیاست های حفظ حریم خصوصی آن طرف ثالث را نیز بررسی کنید.
  4. کوکی ها : شما باید آگاه باشید که اطلاعات و داده ها ممکن است بصورت خودکار و از طریق استفاده از "کوکی ها" جمع آوری شود. "کوکی ها" فایل های متنی کوچکی هستند که یک وب سایت می تواند از آنها برای تشخیص کاربران مراجعه کننده مجدد، فراهم کردن امکان دیدبانی رفتار، جمع آوری اطلاعات کلی به منظور ارتقای وب سایت و مشخص کردن سمت و سوی تبلیغات استفاده کند. کوکی ها به سیستم شما ملحق نشده و به فایل های شما صدمه نمی رسانند.
  5. به روز آوری اطلاعات : شما می توانید با استفاده از فرم اطلاعات پرسنلی در قسمت "پرتال مشتریان > حساب کاربری > اطلاعات پرسنلی" موجود در وب سایت، اطلاعات خود را بروز رسانی نمایید اما توجه نمایید در صورت حذف اطلاعات و یا غیر واقعی سازی آنها این شرکت حق مسدود شدن حساب کاربری شما و تمامی کاربران نهایی زیر مجموعه شما را برای خود محفوظ می داند
  6. تغییرات این سیاست حفظ حریم خصوصی : ما در هر زمان حق تعدیل، تغییر، یا به روز آوری این سیاست حفظ حریم خصوصی را برای خود محفوظ می شناسیم و هر گونه تغییر باید به اطلاع شما برسد.
  7. انتقال اطلاعات : با توجه به طبیعت بین المللی فعالیت تجاری ما، اطلاعات ممکن است توسط ما به سرور های رایانه های ما در کشور های دیگر انتقال داده شوند. هر گونه انتقال اطلاعات همراستا با قوانین حفاظت از داده های انگلستان و اتحادیه اروپا می باشد. در حال حاضر این سرور ها در انگلستان و ایالات متحده آمریکا قرار گرفته اند

ارتباطات

logo